Rehabilitacja po urazach kręgosłupa

Urazy układu ruchu nie należą do przyjemnych. Oprócz bólu powodują także ograniczenie funkcjonowania poszczególnych części ciała. O ile ze złamaną ręką czy nogą można jeszcze w miarę normalnie funkcjonować, a po zdjęciu gipsu stopniowo wracać do codziennych czynności, o tyle już uszkodzenie kręgosłupa wymaga solidnej rehabilitacji. Tylko dzięki ćwiczeniom zaproponowanym przez fizjoterapeutę i wykonywanym pod jego okiem Pacjent ma możliwość bezpiecznego odzyskania odpowiedniego stopnia sprawności. Samodzielne próby aktywizacji mogą wiązać się z ryzykiem przeciążenia pleców i doprowadzić do kolejnych urazów. Jeżeli więc szukasz dla siebie lub bliskiej Ci osoby specjalisty od rehabilitacji po wypadku — zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kompleksowa fizjoterapia: bóle kręgosłupa różnego pochodzenia

Bóle kręgosłupa nie dotyczą jedynie osób w starszym wieku. Zgłaszają się do mnie coraz młodsi Pacjenci — także uczniowie cierpiący z powodu przewlekłych dolegliwości. Skuteczna fizjoterapia polegająca na regularnych ćwiczeniach, wspierana innymi metodami, np. kiensiology tapingiem czy terapią mięśniowo-powięziowych punktów spustowych pozwala na złagodzenie dolegliwości. Jako specjalista w dziedzinie fizjoterapii staram się zawsze dociec przyczyny dyskomfortu, podpowiadając zgłaszającym się do mnie osobom, w jaki sposób zadbać o układ ruchu tak, by funkcjonował prawidłowo.

Zgłoś się na fizjoterapię i rozpocznij życie bez bólu

Zamiast łykać kolejne opakowanie tabletek przeciwbólowych, pomyśl, że wielu dolegliwości możesz pozbyć się bez farmaceutyków, które pomagają tylko na chwilę. W przeciwieństwie do nich fizjoterapia pozwala odnaleźć przyczynę dolegliwości, a następnie trwale usunąć ją poprzez odpowiednią rehabilitację narządów ruchu. Nie czekaj — ból po urazie kręgosłupa sam nie minie. Skorzystaj z pomocy doświadczonego fizjoterapeuty i daj sobie pomóc.